Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm na Wibracje Festiwal 2018

Dodano: 04.06.2018

Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm będą uczestniczyć w drugiej już edycji imprezy Wibracje Festiwal, który odbędzie się w dniach 7 - 10 czerwca w Green Park Conference Center w Serocku.

Wibracje Festiwal to wydarzenie, które zrodziło się z pasji podobnie myślących osób, aby dzielić się i żyć alternatywnym stylem życia z innymi ludźmi o otwartych umysłach.

Jego misją jest stworzenie platformy, na której ludzie z tymi samymi alternatywnymi przekonaniami mogą spędzać razem czas, aby dzielić się ze sobą swoją wiedzą, słuchać uspokajającej melodycznej muzyki i poznać ostateczną prawdę życia. Instrumenty Meinl idealnie pasują do całej atmosfery festiwalu. Dlatego też w sobotę, 9 czerwca i niedzielę 10 czerwca, odbędzie się wystawa, w ramach której będzie można poznać różnorodność instrumentów Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm od Enery Chimes i Singing Bowls po Djembe i Cajony..

Wibracje Festiwal 2018 to ponad 80 prelegentów z różnych krajów europejskich, 150 godzinach wykładów i warsztatów, koncerty, a także lekcje jogi i medytacji.

www.meinlsonicenergy.com
www.meinlvivarhythm.com
www.wibracje.com.pl