Luana Dametto wybiera Wincenta

Dodano: 08.06.2018
Autor: Szymon Kubicki

Luana Dametto, perkusistka thrashmetalowego, kobiecego składu z Brazylii - Nervosa, została nową endorserką firmy Wincent Drumsticks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Luana Dametto dołączyła do grona artystów marki Paiste. Teraz perkusistka podpisała kolejną umowę endorserską, tym razem z producentem pałek Wincent. Luana wybrała model Wincent 7A.

Urodzona w Brazylii, 21 letnia Luana Dametto specjalizuje się w mocnym, deathmetalowym bębnieniu, które skutecznie przemyca do thrashmetalowej Nervosy, do której dołączyła w 2017 roku. Stacjonująca w São Paulo Nervosa, w składzie której występują również Fernanda Lira (bas, wokal) i Prika Amaral (gitara, wokal) to jeden z najbardziej znanych kobiecych zespołów metalowych na świecie. Status ten umocnił trzeci album zespołu "Downfall of Mankind", który ukazał się 1 czerwca nakładem Napalm Records.

 

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"