Iron Maiden już w lipcu w Krakowie

Dodano: 12.06.2018
Autor: Szymon Kubicki

Przypominamy, że już w lipcu na dwóch koncertach w Krakowie, w ramach trasy Legacy Of The Beast World Tour wystąpi Iron Maiden.

Trasa heavymetalowej legendy rozpoczęła się 26 maja w Tallinie w Estonii a zakończy się 10 sierpnia w londyńskiej arenie O2. Koncerty Iron Maiden w Polsce odbędą się 27 i 28 lipca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków. W roli gościa specjalnego wystąpi Tremonti.

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą "światów", a lista utworów będzie obejmować materiał z lat ’80 z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów.

Manager zespołu, Rod Smallwood wyjaśnia: “Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras, odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku - przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to nam możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu.

Pomysł na tę trasę, pełną historii i hitów zdecydowaliśmy się oprzeć na nazwie Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i zapewni mnóstwo dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę w tym momencie zbyt wiele zdradzać, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show."

27 i 28 lipca 2018
Kraków / Tauron Arena

Bilety: 199 - 399 PLN

Bilety do kupienia na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.