Randy Black perkusistą Destruction

Dodano: 20.07.2018

Do składu niemieckich thrashmetalowych weteranów z Destruction dołączył Randy Black znany między innymi z gry w Annihilator i Primal Fear.

W tym roku Destruction opuścił perkusista Wawrzyniec "Vaaver" Dramowicz, który grał w zespole przez osiem lat. Jego obowiązki na koncertach w ramach australijskiej i azjatyckiej trasy oraz na europejskich festiwalach przejął Randy Black, który właśnie dołączył do niemieckiego trio na stałe.

Mówi lider zespołu, basista i wokalista Schmier: "Po raz pierwszy o dołączeniu do Destruction rozmawialiśmy lata temu, kiedy Randy grał jeszcze w Primal Fear, a my poszukiwaliśmy perkusisty. Jego zobowiązania wobec przyjaciół sprawiły wówczas, że do tego nie doszło. Później Randy zastąpił Vaavera na amerykańskiej trasie z Sepulturą, ponieważ Vaaver miał wtedy ponownie zostać ojcem. Było dla mnie oczywiste, że i tym razem zwrócimy się do niego. Jego mocna, pełna groove gra dosłownie zerwała nam czapki z głów. Ponadto Randy to dobry, kanadyjski chłopak, który mieszka w Niemczech już od wielu lat, co oczywiście doskonale nam pasowało. Witaj na pokładzie brachu!".

Gitarzysta Mike dodaje: "Nie jest łatwo zastąpić tak znakomitego bębniarza jak Vaaver. Ale impreza musi trwać nadal, a Randy to kawał perkusyjnego skurwiela - solidność, groove, moc, pokora. To prawdziwy ogień, więc bądźcie gotowi, przyjaciele."

Ostatnią regularną pozycją w dorobku Destruction jest wydany w 2016 roku album "Under Attack". Rok później ukazał się zbiór ponownie nagranych klasycznych numerów kapeli pod nazwą "Thrash Anthems II". Formacja, z Blackiem w składzie przymierza się już do nagrania kolejnego krążka.

Jak Randy Black sprawuje się za zestawem w Destruction będzie można zobaczyć w Polsce już w marcu, gdy trio przyjedzie na dwa koncerty.

12 marca 2019
Wrocław / A2, ul. Góralska 5

13 marca 2019
Gdańsk / B90, ul. Elektryków

Bilety:
95 PLN (przedsprzedaż)
110 PLN (w dniu koncertu)

Bilety na koncert dostępne na:
Wrocław: https://sklep.knockoutprod.net 
Gdańsk: https://tickets.soundrive.pl