Nowy dystrybutor Zildjian w Polsce!

Dodano: 01.08.2018

Ptaki ćwierkały i wreszcie oficjalnie otrzymaliśmy informację potwierdzającą zmianę dystrybutora w Polsce. Obecnym przedstawicielem marki jest firma Musik Meyer z Niemiec.

BYŁY DYSTRYBUTOR

Dotychczasowym dystrybutorem marki Zildjian w Polsce była rodzima firma Ada Music. Przez ten okres marka wzmocniła swoją pozycję w Polsce. Gościliśmy u nas Zildjian Day (Mike Mangini i Gavin Harrison oraz Radek Owczarz i Tomek Łosowski), podpisano kilka nowych kontraktów z muzykami (m.in. Jerzy Piotrowski, Tomasz Krzyżaniak, Krzysztof Dziedzic i Paweł Dobrowolski). Zildjian zaangażowany był także w wiele innych lokalnych imprez łącznie z DRUMFEST. Był również obecny przy koncertach artystów marki występujących zarówno solo jak i z zespołami.

Na naszych łamach rozdaliśmy także kilka talerzy w różnych konkursach (np. Anniversary ride 23” czy też K Custom Sweet ride). Ada Music była także organizatorem naszej wyprawy do Zildjian w 2014 roku, gdzie jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję odwiedzić fabrykę.

NIEMIECKA DYSTRYBUCJA

Musik Meyer staje się trzecim niemieckim dystrybutorem sprzętu perkusyjnego w Polsce. Do tej pory mieliśmy przede wszystkim Gewa Drums (reprezentująca m.in.: DW Drums, Gretsch, Paiste, Remo, LP) oraz Meinl Distribution (w katalogu m.in.: Meinl Cymbals, Meinl Percussion oraz Tama Drums). Musik Meyer znany jest na naszym rynku z dystrybucji marki Sonor. Teraz posiadając w katalogu markę Zildjian staje się bardzo mocnym graczem rodzimego rynku.

Obserwując ruchy i znając aspiracje poszczególnych producentów kolejne zmiany wydają się być nieuchronne.

Słowo od nowego dystrybutora:

Z radością i dumą informujemy Państwa, że firma MUSIK MEYER Central Europe przejęła oficjalną i wyłączną dystrybucję produktów firmy ZILDJIAN w Polsce, zaczynając od teraz.

Mamy nadzieję zostać Państwa zaufanym dostawcą produktów marki ZILDJIAN i cieszymy się na dalszą udaną współpracę.

Zdanie firmy Zildjian na temat nowej dystrybucji:

Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy silnego, wiarygodnego i pełnego pasji partnera.
 
Zespół firmy Musik Meyer Central Europe z przyjemnością będzie przekazywał Państwu wiedzę oraz informacje o dobrej dostępności produktów marki Zildjian w magazynie i inne dane, jak również udostępniał różne opcje składania zamówień.
 
Uważamy, że polski rynek zyska dzięki synergii naszych działań w Europie.