Zapraszamy na Śląski Festiwal Perkusyjny

Dodano: 26.10.2018

Śląskie Centrum Perkusyjne oraz Meinl Cymbals zapraszają na Śląski Festiwal Perkusyjny. Wydarzenie odbędzie się już 11 listopada 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury.

Podczas festiwalu będziemy mieli niepowtarzalną okazję posłuchać występów wielu wspaniałych polskich i zagranicznych artystów, takich jak młody muzyk, nauczyciel gry na perkusji oraz absolwent Berklee College of Music Wojciech Deręgowski oraz znany z występów z Decapitated, obecnie perkusista Septicflesh Kerim Lechner. W akcji zobaczymy jedną z najlepszych polskich sekcji rytmicznych - Roberta Lutego i Piotra Żaczka, na co dzień grających w zespole Polucjanci. Na scenie pojawi się także duet Paris Monster czyli Josh Dion i Geoff Kraly. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia wystąpi amerykański perkusista grup Simon Says i Filter oraz jeden z najbardziej znanych nauczycieli perkusji na świecie: Mike Johnston.

Po zakończeniu wszystkich występów odbędzie się sesja autografowa. Każdy uczestnik festiwalu będzie miał szansę spotkać ulubionych artystów, chwilę z nimi porozmawiać oraz zdobyć ich autografy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy też kilka atrakcyjnych nagród do rozdania.

Więcej informacji:
www.facebook.com/events/522354634870464/
www.facebook.com/MeinlCymbalsPolska
www.meinlcymbals.com/
www.slaskiecentrumperkusyjne.pl/