Warsztaty z Tomaszem Łosowskim w DrumStore

Dodano: 21.11.2018

DrumStore zaprasza na klimatyczne perkusyjne spotkanie z Tomaszem Łosowskim. Wieczór będzie miał charakter pokazowo-warsztatowy i odbędzie się 4 grudnia.

Tomasz Łosowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Nagrał ponad 50 płyt. Od 1991 r. gra w Kombi oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Gdański Jazz Quartet. Oprócz tego jest znanym edukatorem, prowadzi warsztaty i pokazy perkusyjne na terenie całego kraju.

Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty Roku 2004 w plebiscycie magazynu Gitara i Bas + Bębny oraz nagrodą „Eugeniusza” w plebiscycie magazynu Perkusista w kategorii Najlepszy Edukator w 2014 roku. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce wydanej przez pismo Gitara i Bas + Bębny. W 2015 roku został wyróżniony przez Doma Famularo w amerykańskim czasopiśmie Modern Drummer jako międzynarodowy edukator (lista edukatorów z całego świata)

04.12.2018
DrumStore Gdynia, ul Wendy 15

Start 18:15
wejście od 18:00

Bilety
Przedsprzedaż: 9zł

Liczba miejsc ograniczona ilością miejsc siedzących.

Bilety można kupić na stronie: http://drumstore.pl

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym warsztatów.