Meinl Sonic Energy i VivaRhythm na Wibracje Festiwal 2019

Dodano: 16.05.2019

W dniach 13-16 czerwca 2019 roku w Białobrzegach k. Warszawy odbędzie się trzecia edycja Wibracje Festiwal 3.0.

Ideą wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym ludzie z tymi samymi alternatywnymi przekonaniami mogą spędzać razem czas, aby dzielić się ze sobą swoją wiedzą, słuchać uspokajającej melodycznej muzyki i poznawać ostateczną prawdę życia.

Podczas festiwalu będziemy mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ciekawych występów 90 prelegentów z Polski i z zagranicy, wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, koncertach, ogniskach i innych zajęciach, takich jak np. joga i medytacje. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich specjalną strefę dla dziecka. Ponadto, oprócz standardowych biletów, istnieje możliwość kupienia karnetu zawierającego miejsce noclegowe na polu namiotowym.

Instrumenty Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm idealnie pasują do całej atmosfery festiwalu, dlatego też marki te pojawią się na nim i w tym roku z szeroką ofertą instrumentów i akcesoriów. Stoisko Meinl będzie na was czekało przez dwa festiwalowe dni (czwartek i piątek).

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada
ul. Spacerowa 35 / Białobrzegi, Gmina Nieporęt

Bilety: http://wibracje.com.pl/kup-bilet/

Więcej informacji:
www.meinlsonicenergy.com
www.meinlvivarhythm.com
www.wibracje.com.pl