Brian Tichy i Randy Rhoads Remembered na Musikmesse 2020

Dodano: 10.02.2020

Brian Tichy zaprezentuje swój projekt Randy Rhoads Remembered podczas targów Musikmesse 2020 we Frankfurcie - 2 kwietnia 2020 roku.

Randy Rhoads Remembered to muzyczny projekt, którego pomysłodawcą jest perkusista Brian Tichy (Ozzy Osbourne, Foreigner, Whitesnake, Velvet Revolver), który stoi również za Bonzo Bash odbywającym się podczas targów NAMM w Kalifornii. Wydarzenie ma na celu oddaniu hołdu tragicznie zmarłemu w 1982 roku gitarzyście zespołu Ozzy Osbourne'a. Zespół dowodzony przez Tichy'ego wykona kompozycje z albumów "Blizzard of Ozz" i "Diary of a Madman". Nie zabraknie również wspomnień związanych z Randy Rhoadsem. Randy Rhoads Remembered odbędzie się 2 kwietnia i będzie to pierwsza edycja tego show poza Stanami Zjednoczonymi.

Podczas Randy Rhoads Remembered wystąpią gitarzyści: Richie Faulkner (Judas Priest), Gus G. (Firewind, ex-Ozzy-Osbourne), Tony MacAlpine i Nick Johnston. Opowieściami o Randym dzielić się będzie brat zmarłego muzyka, Kelle Rhoads. Pozostali muzycy, których zobaczymy na scenie tworzą zespół 'The Madmen' - Brian Tichy (perkusja, dyrektor muzyczny show), Don Airey (klawisze, Deep Purple), Phil Soussan (bas, ex-Ozzy-Osbourne, Beggars & Thieves), Ron "Bumblefoot" Thal (gitara, ex-Guns-'N-Roses) oraz Christian Brady (gitara, Hellyeah).

"Zarówno Musikmesse, jak i legendarny album "Blizzard of Ozz" będą obchodzić tą samą, okrągłą rocznicę - 40 lecie. To najlepsza okazja, aby złożyć hołd Randy Rhoadsowi, który stoi za tym i innymi kamieniami milowymi w historii rocka. Nie możemy się już doczekać, kiedy razem z topowymi artystami uczcimy pamięć jednego z najbardziej wpływowych gitarzystów wszech czasów." - mówi dyrektor Musikmesse i Musikmesse Festival, Wolfgang Weyand

"Musikmesse to wspaniałe muzyczne wydarzenie. Z niecierpliwością czekam na współpracę z ekipą targów nad przygotowaniem tego wyjątkowego wydarzenia, łączącego artystów w jednym celu - uczczenia Randy Rhoadsa, którego wspaniały talent i umiejętność pisania utworów zainspirowały niezliczone rzesze muzyków" - dodaje Brian Tichy.

Muzycy, którzy wystąpią w ramach Randy Rhoads Remembered wezmą również udział w targach, będzie zatem można spotkać ich podczas planowanych warsztatów i klinik. W planach jest również jeszcze jeden koncert all-star, który odbędzie się 3 kwietnia.

https://musik.messefrankfurt.com/

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !
Powiązane artykuły