Remo Crown Control Gels i nowy rozmiar tłumika Sub Muff'l Bass Drum

Dodano: 03.03.2020
Autor: Szymon Kubicki

Jedną z tegorocznych nowości marki Remo są tłumiące nakładki Crown Control Gels oraz nowy rozmiar tłumika do bębna basowego Sub Muff'l.

Remo Crown Control Gels pozwalają na wyciszenie brzmienia bez przytłumiania naturalnej wibracji instrumentu. Niewielkie nakładki mogą być stosowane na wszystkich typach naciągów, talerzach perkusyjnych oraz perkusjonaliach, które wymagają wytłumienia. Doskonale odnajdą się między innymi na naciągach tomów i werbli nadając im bardziej tłustego i kontrolowanego dźwięku.

Crown Control Gels to nakładki wielokrotnego użytku, które mogą być przycinane według uznania do uzyskania pożądanego rozmiaru, a także czyszczone z użyciem wody z mydłem bez utraty ich przyczepnych właściwości. Komplet obejmuje osiem nakładek oraz plastikowe pudełeczko do ich przechowywania.

 

Zaprezentowany w ubiegłym roku system External Sub Muff'l Bass Drum to, przypomnijmy, zewnętrzny tłumik mocowany do naciągu uderzeniowego, który pasuje do wszystkich typów membran bębnów basowych. Urządzenie składa się z plastikowej ramy oraz przeciwpoślizgowej pianki tłumiącej, co umożliwia pełny kontakt naciągu z krawędzią korpusu, a co za tym idzie na naturalne brzmienie o pełnej charakterystyce. Do rozmiarów 18", 20", 22" i 24" dołączył w tym roku kolejny - 16".

 

https://remo.com

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !