Impact Festival 2020 - wyniki konkursu!

Dodano: 16.03.2020

Prezentujemy wyniki konkursu, w którym można było wygrać wejściówki na Impact Festival 2020. Ósma edycja festiwalu odbędzie się 2 czerwca 2020 w łódzkiej Atlas Arenie. 

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Główną gwiazdą nadchodzącej edycji Impact Festival będzie Korn. Pionierzy nu metalu wystąpią w towarzystwie Bring Me The Horizon. Obydwa zespoły wydały w ubiegłym roku nowe albumy - "The Nothing" oraz "Amo". Ponadto na scenie Atlas Areny zobaczymy SkilletOf Mice & MenRoyal Republic oraz The Last Internationale.

2 czerwca 2020
Atlas Arena Łódź

Bilety na Impact Festival 2020 dostępne są na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl. 

Podczas wcześniejszych edycji Impact Festival wystąpiły takie zespoły, jak Tool, Alice in Chains, Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Paramore, czy Slipknot.

Rozwiązanie konkursu:

W naszym konkursie można było wygrać dwie podwójne wejściówki na koncert (sektor GA (płyta). Zapytaliśmy Was, na który z zespołów występujących w ramach Impact Festival 2020 czekacie najbardziej i dlaczego.

Dziękujemy za Wasze bardzo liczne i wyczerpujące odpowiedzi. Wielu z Was postanowiło podzielić się historiami rodzinnymi i sentymentalnymi, trafił się nawet wiersz :) Większość typowała Korn, co nie jest chyba niespodzianką, ale zdarzały się również wyjątki. Wybór był bardzo trudny, a podwójne wejściówki na festiwal otrzymują: Szymon Walak i Tomasz Wolak. Gratulujemy i życzymy najlepszej zabawy!

Powiązane artykuły
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.