Nowy album Terrestrial Hospice w czerwcu

Dodano: 08.04.2020
Autor: Szymon Kubicki

Inferno, znany przede wszystkim z Behemoth, nie zapomina o undergroundowych korzeniach. W czerwcu ukaże się debiutancki album jego surowego, blackmetalowego projektu Terrestrial Hospice.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Terrestrial Hospice, poza Inferno za bębnami, tworzy również Skyggen (m.in. Tortorum i Thunderbolt), który zajął się ścieżkami gitary, basu oraz wokalem. Po wydanej w 2018 EPce "Universal Hate Speech" debiutancki długogrający album duetu zapowiadany był już pierwotnie na ubiegły rok, jednak premiera płyty została przesunięta.

Krążek zostanie wydany nakładem szwedzkiej oficyny Helter Skelter Productions i będzie nosić tytuł "Indian Summer Brought Mushroom Clouds". W wersji elektronicznej ukaże się jeszcze w kwietniu. Premiera wersji fizycznych albumu (winyl, CD, kaseta) została wyznaczona na 8 czerwca. Jak można się było spodziewać, płyta będzie zawierać siedem utworów "mrocznego, nienawistnego i nihilistycznego black metalu."

Na stronie Bandcamp wytwórni można zapoznać się z dwoma kompozycjami z krążka, albo sprawdzić na YouTube:

 

Lista utworów:

1. The Sump Where the Universe Filth and Ephemera Collect
2. Please Accept my Most Sincere Condolences
3. Pyromaniac
4. Gang-raping the Seven Virtues
5. Come Join the Parade
6. Pig Prayer
7. Crucifixion of Antropocentrism

Zdjęcie: Natalia Kempin

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"