Letnie targi NAMM 2020 odwołane

Dodano: 08.04.2020

Letnia odsłona targów NAMM 2020, która miała się odbyć w lipcu została odwołana z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Targi Summer NAMM 2020 miały odbyć się w dniach 9-11 lipca w Nashville. Z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 organizatorzy podjęli jednak decyzję o odwołaniu imprezy:

"Zdajemy sobie sprawę z dużego znaczenia tego wydarzenia, które odbywa się regularnie w połowie roku, dla naszej branży. Jednak trudna rzeczywistość związana z kryzysem uniemożliwia przeprowadzenie wielomiesięcznego, starannego planowania i przygotowań, które są wymagane do takiego pokazu. Z niecierpliwością czekamy na ponowne globalne spotkanie naszej branży podczas zimowych NAMM Show, które odbędą się 21–24 stycznia w Anaheim w Kalifornii i powrót do Nashville latem 2021 roku".

Letnia odsłona targów NAMM 2021 będzie miała miejsce w dniach 15–17 lipca 2021.

https://www.namm.org/

Powiązane artykuły
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.