Konkurs Young Drum Hero 2020!

Dodano: 26.04.2020

Znamy terminy, zasady i partnerów jednego z najbardziej prestiżowych konkursów gry na zestawie perkusyjnym w tej części Europy!

Wykorzystajmy większą przestrzeń czasową i weźmy udział w największym w Polsce perkusyjnym wyzwaniu!

Konkurs Young Drum Hero odbędzie się w dniach 24-25 października w ramach festiwalu Drumfest w Opolu.

Zapraszają:
- Centrum Edukacji Artystycznej,
- Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Opolu,
- Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne z siedzibą w Opolu - organizator Drumfest.

Podobnie jak we wcześniejszej edycji zachęcamy szkoły i nauczycieli do aktywnego udziału w konkursie poprzez przygotowanie swoich podopiecznych.

Głównym partnerem tegorocznej edycji jest firma Musik Meyer, oficjalny dystrybutor w Polsce marki Sonor oraz marki Zildjian. To właśnie nagrody tych marek będą do zdobycia podczas dwudniowych zmagań uczestników. Przypominamy, że przewidzianych jest 7 nagradzanych miejsc (po trzy z dwóch kategorii wiekowych plus Gran Prix)

Oficjalnym partnerem medialnym jest Magazyn Perkusista. Perkusista jest także podmiotem odpowiedzialnym za przyjmowanie zgłoszeń do konkursu. Wspólnie z organizatorem odpowiada również za dobór członków jury. Przypomnijmy, że we wcześniejszych edycjach byli to m.in. Jerzy Piotrowski, Russ Miller, Jason Sutter, Beata Polak, Michał Dąbrówka, Mike Terrana czy też Jason Bittner.

Zgłoszenia do konkursu nie wiążą się z żadnymi opłatami związanymi z wysłaniem zgłoszenia oraz jego przyjęciem!

Regulamin i szczegóły zgłoszeń na youngdrumhero.pl

Organizator prosi o regularne sprawdzanie informacji związanych z konkursem ze względu na panującą wciąż sytuację epidemiologiczną. Wszelkie ewentualne zmiany będą natychmiast ogłaszane.

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !