Lester Estelle w rodzinie Wincent Drumsticks

Dodano: 07.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Do grona oficjalnych artystów marki Wincent Drumsticks dołączył Lester Estelle.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Lester Estelle dorastał w muzycznej rodzinie, a bębnieniem zainteresował się już w wieku dwóch lat. "Dorastałem grając w kościele, mój tata jest gitarzystą, więc na każdym jego koncercie siadałem za perkusją, choćby na moment i grałem. Już wtedy, w naprawdę młodym wieku, wiedziałem, że to jest to, czym chcę się zająć profesjonalnie" - opowiadał w wywiadzie dla Perkusisty.

Urodzony w 1981 roku perkusista ma na koncie współpracę m.in. z gwiazdą pop Kelly Clarkson, Jacobem Whitesidesem, Big & Rich a także grającym chrześcijańskiego rocka zespołem Pillar. Zagrał również na dwóch albumach Agnieszki Chylińskiej "Modern Rocking" (2009) i "Forever Child" (2016).

Choć w momencie przeprowadzania wyżej wspomnianego wywiadu Lester grał na zestawie firmy Risen, wkrótce potem, w czerwcu 2017 roku dołączył do grona artystów marki Pearl Drums, stając się jednym z jej czołowych endorserów. Pearl jest jednocześnie oficjalnym dystrybutorem produktów Wincent Drumsticks w Stanach Zjednoczonych, więc wybór właśnie tych pałek wydaje się naturalnym, kolejnym krokiem.

Lester wybrał model W-5B w czarnym kolorze i customizowanym, powiększonym rozmiarze: "Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do rodziny Wincent Drumsticks. Sprawdziłem kilka różnych modeli i największy komfort zapewniły mi pałki 5BXL dzięki odpowiedniej wadze i wyważeniu. Ich miotełki też są świetne!"

https://www.wincent.se/

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"