Lady Pank zapowiada trzy plenerowe koncerty

Dodano: 11.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Fanów zespołu Lady Pank i Kuby Jabłońskiego z pewnością ucieszy informacja, że grupa zagra 3 plenerowe koncerty. Sprawdźcie szczegóły!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Czterdzieści lat obecności na muzycznej scenie oraz dziesiątki niezapomnianych przebojów. Przez cztery dekady działalności artystycznej zespół Lady Pank zapisał się na wielu kartach historii polskiej muzyki. Szczyt popularności Lady Pank przypadł na rok 1983 kiedy to zespół wykonał ponad 360 koncertów (m.in.: na Rock Arenie w Poznaniu i na KFPP w Opolu). W listopadzie 1983 miał miejsce galowy koncert zespołu w Hali Gwardii w Warszawie. Spektakl zarejestrowała TVP. Wylansowano wówczas takie utwory jak: „Tańcz głupia tańcz”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zamki na piasku”, „Wciąż bardziej obcy”, „Moje Kilimandżaro”, „Vademecum skauta”.

Z tego miejsca chcemy przypomnieć, że za zestawem perkusyjnym zasiada Kuba Jabłoński. Muzyk jest przedstawicielem naszego Złotego Pokolenia perkusistów połowy lat 90 zeszłego stulecia, kiedy to prawdziwa fala młodych uzdolnionych bębniarzy przejęła listy przebojów, grając u niemal wszystkich gwiazd polskiej muzyki, nowych i starych. Kuba został zwerbowany przez Jana Borysewicza i od ponad ćwierćwiecza odpowiedzialny jest za fundament muzyki Lady Pank.

Lady Pank na trzech koncertach: daty, miejsca, bilety

  • Lato w Plenerze - Lady Pank - 17 lipca 2021, Letnia Scena Progresji, Warszawa
  • Lato w Plenerze - Lady Pank - 14 sierpnia 2021, GOKSiR, Przecław k. Szczecina
  • Lato w Plenerze - Lady Pank - 22 sierpnia 2021, Ogrody Geyera, Łódź


Bilety dostępne na stronie organizatora winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: Biletomat, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

Foto: Romana Makówka

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.