Czarny werbel Tama Lars Ulrich

Dodano: 31.03.2017

Firma Tama zaprezentowała limitowaną, czarno wykończoną edycję werbla sygnowanego przez Larsa Ulricha.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
W przeciwieństwie do srebrnego koloru regularnej wersji werbla Larsa Ulricha, jego nowa, limitowana edycja została wykończona w czerni - z korpusem w wersji Matte Black, platerowanym hardware Gloss Black a także specjalnie zaprojektowanym naciągiem Remo Black Suede ozdobionym czarnym logo Metalliki oraz odręcznym autografem perkusisty. Autograf Ulricha znalazł się również na przeprojektowanej plakietce umieszczonej wokół otworu werbla.


Werbel Tama Lars Ulrich Signature Black Limited Edition cechuje się bardzo głośnym i mocnym brzmieniem, aby mógł przebić się przez preferowaną przez Metallicę ścianę dźwięku. Werbel znajdzie się w zestawie Larsa Ulricha podczas zaplanowanych na 2017 rok koncertów promujących nowy album zespołu "Hardwired... to Self-Destruct". Trafi również do sprzedaży w limitowanym nakładzie wynoszącym 125 sztuk.

Rozmiar: 6,5" x 14"
Korpus: 3 mm stal Matte Black Diamond Plate
Lugi: MSL36 wykończenie Gloss Black Plating
Obręcze: Die-Cast Hoop (10 otworów) wykończenie Gloss Black Plating
Naciągi: Remo Ambassador Black Suede z logo Metalliki / Rezonans - Ambassador Clear Snare Side / Plus extra Ambassador Black Suede z logo Metalliki i ręcznym podpisem Larsa Ulricha
Maszynka: MUS80A / MUS80 wykończenie Gloss Black Plating
Sprężyny: MS20SN14S (14", 20 strun ze stali niestopowej)


W ofercie firmy pojawiła się również replika nowego zestawu Starclassic Maple w wykończeniu Deeper Purple, na którym perkusista gra koncerty promujące "Hardwired... to Self-Destruct"

Konfiguracja

16"x22" bęben basowy (x2)
8"x10" Tom Tom
10"x12" Tom Tom
14"x16" Floor Tom
16"x16" Floor Tom

Zestaw nie obejmuje werbla oraz hardware.


http://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.