Madness of Matt Garstka

Dodano: 27.04.2017

Perkusista Animals as Leaders, Matt Garstka przygotował materiał szkoleniowy oparty na kompozycjach z ostatniego albumu zespołu "Madness of Many".

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Cykl lekcji o nazwie "Madness of Matt" trwa 2 godziny 18 minut i składa się z dokładnych opracowań pięciu kompozycji z albumu "Madness of Many" - "Ectogenesis", "Arithmophobia", "Cognitive Contortions", "Inner Assassins" i "Backpfeifengesicht". Wszystkie lekcje są w formacie 1080HD a sekcja z perkusyjnymi 'playthroughts' w jakości 4K. Lekcje dostępne są dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych bębniarzy.

Można już zobaczyć zapowiedź "Madness of Matt"


Cykl lekcji, największy z dotychczasowych edukacyjnych materiałów bębniarza Animals as Leaders, dostępny jest na stronie internetowej Matta Garstki - TUTAJ - w cenie 50$

Ostatni album Animals as Leaders, "Madness of Many", ukazał się w listopadzie 2016 roku nakładem Sumerian Records.QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Powiązane artykuły
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"