Deen Castronovo w The Dead Daisies

Dodano: 08.11.2017

Ex-perkusista Journey, Deen Castronovo, dołączył do składu rockowej formacji The Dead Daisies.


The Dead Daisies to założony w 2012 roku, przez Davida Lowy rockowy kolektyw, przez który przewinęło się wielu znanych muzyków, m.in. Richard Fortus (Guns N' Roses), Jon Stevens (INXS, Noiseworks), Darryl Jones (The Rolling Stones), Dizzy Reed (Guns N' Roses), Charley Drayton (The Cult, Divinyls, Cold Chisel) czy John Tempesta (The Cult). Formacja ma na koncie trzy albumy.

Przez ostatnie dwa lata perkusistą zespołu był Brian Tichy, a teraz jego miejsce zajmie Deen Castronovo, bębniarz znany m.in. z występów u boku Ozzy Osbourne'a, Steve Vaia, Paula Rodgersa, a także w zespole Journey, w którym grał przez 17 lat. W 2015 roku Castronovo został zwolniony z Journey w związku z problemami z prawem - zarzutami o przemoc domową.

"Deen jest tutaj, w Nashville, gdzie nagrywamy nasz nowy album. Chcieliśmy podziękować Brianowi Tichy, który na przyszły rok zaplanował udział w innych projektach. Życzymy mu powodzenia w przyszłych działaniach. Nie możemy się doczekać chwili, gdy ludzie poznają nasz nowy album, to będzie prawdziwy cios." - napisał zespół w oświadczeniu.

The Dead Daisies to obecnie, poza Deenem Castronovo: gitarzysta David Lowy (gitara), basista Marco Mendoza (Thin Lizzy), gitarzysta Doug Aldrich oraz wokalista John Corabi (Mötley Crüe).