Nowy werbel Ludwig Raw Brass

Dodano: 16.01.2018

Ludwig zaprezentował nowy model werbla o nazwie Raw Brass.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.


Na bazie ubiegłorocznego sukcesu modeli Raw Copperphonic, firma Ludwig zdecydowała się na kolejne "surowe" instrumenty - Raw Brass.

Podobnie jak w przypadku modeli Copperphonic, bezszwowy korpus werbla Raw Brass wykonano z mosiądzu o grubości 1,2 mm i nadano mu formę charakterystyczną dla popularnej serii werbli Black Beauty. Następnie korpus został poddany procesowi utleniania, który sprawia, że każdy egzemplarz ma unikalny wygląd. Werbel jest gładki w dotyku i nie posiada żadnej dodatkowej zewnętrznej powłoki. Ponadto werbel wyposażono w obręcze Steel Triple Flange Hoops 2,3 mm, lugi Ludwig Imperial, maszynkę P88 i naciągi Ludwig Weather Master.


Werbel Ludwig Raw Brass występuje w rozmiarach 14"x5", 14"x6,5" i 14"x8" i z powodu bardzo złożonej metody produkcji dostępny jest w ściśle limitowanym nakładzie.

https://www.ludwig-drums.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.