PDP - nowe werble Chada Smitha i Erica Hernandeza

Dodano: 06.03.2018

Firma PDP zaprezentowała nowe modele werbli sygnowanych przez Chada Smitha i Erica Hernandeza.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Nowe werble zostały zaprojektowane zarówno jako instrumenty sceniczne jak i studyjne cechujące się profesjonalną grywalnością i brzmieniem o najwyższej jakości. W skład wyposażenia werbli weszły więc m.in. użyteczne i wygodne maszynki MAG Throw - Off, charakterystyczne dla bębnów Concept Series podwójne lugi Dual-Turret i system śrub z mocno zagęszczonym gwintem True Pitch Tension Rod.

PDP Chad Smith Signature

Akrylowy werbel perkusisty Red Hot Chili Peppers o bezszwowym korpusie dostępny jest w trzech rozmiarach: 6"x12”, 7"x13” - jako werble dodatkowe oraz werbel główny 6"x14”.

 

PDP Eric Hernandez Signature

Klonowe werble Erica Hernandeza to pierwsze bębny PDP wyposażone we wzmocnione obręcze oraz złocony hardware. Werble oferowane są w wersji piccolo w rozmiarach 4"x13” i 4"x14” uzbrojone w dwuwarstwowe, czarne naciągi Remo.

 

http://www.pacificdrums.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.