Nowy zestaw i werbel PDP 20th Anniversary

Dodano: 08.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Drum Workshop celebruje 20 rocznicę powstania marki PDP i zapowiada premierę limitowanego zestawu i werbla 20th Anniversary.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

PDP 20th Anniversary Kit składa się z czterech elementów: tomy 8”x10” i 9”x12” z systemem zawieszenia Suspension Tom Mounts, floor tom: 14”x16” i bęben basowy 18”x22”. Korpusy bębnów wykonane są z siedmiu warstw klonu europejskiego. Korpusy posiadają eleganckie, czarne, matowe wykończenie z błyszczącymi, czarnymi pasami i osprzętem w wersji Antique Bronze. Bębny wyposażono ponadto m.in. w śruby z mocno zagęszczonym gwintem True Pitch Tension Rod oraz naciągi Remo.

Całość uzupełnia nowy werbel PDP 20th Anniversary Snare o rozmiarze 6.5”x14”. Jego korpus zbudowano z 10 warstw klonu europejskiego, a znajdziemy w nim również maszynkę DW Mag Throw-off.

Zestaw i werbel PDP 20th Anniversary będą dostępne w ofercie firmy jedynie w 2020 roku. Mówi Brand Manager PDP, Rob Dean: "Za pomocą zestawu 20th Anniversary Kit chcieliśmy nie tylko w mocny sposób zaprezentować, w jakiej formie jest obecnie nasza marka, ale również pokazać społeczności perkusyjnej, w jakim kierunku zmierzamy. W 2020 roku zaprezentujemy bowiem kilka naprawdę dużych pomysłów, a nowy zestaw jest zarówno ich zapowiedzią, jak i uhonorowaniem dwóch dekad naszej działalności. A więc właśnie wystartowaliśmy".

http://www.pacificdrums.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.