Produkty Miesiąca w Marcu

Dodano: 17.03.2023
Autor: Artur Baran

Wiosna się zbliża, a z nią kolejna dawka koncertów i tylko patrzeć, jak zacznie się sezon grania plenerowego.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Warto zrobić remanent swojego sprzętu, sprawdzić co wymaga uzupełnienia, co trzeba wymienić. W marcu mamy trzy propozycje, które mogą przydać się w ćwiczeniach, nagraniach i grze na żywo. Pamiętajmy też by dbać o swoje zdrowie, dlatego zajmujemy się w tym miesiącu słuchem. 

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce Produkty Miesiąca na naszej stronie.

PDP NEW YORKERKompaktowy zestaw perkusyjny oparty na bębnie basowym 16”. Świetna jakość wykonania, spora wygoda i bardzo uniwersalne zastosowanie.

VIC FIRTH BLUETOOTH ISOLATION HEADPHONES – Słuchawki perkusyjne, które nie tylko dbają o słuch, ale też, dzięki opcji bluetooth, pozwalają na grę z nagraniami np. z telefonu.

MEINL BYZANCE POLYPHONIC HI-HAT 15”Jedna z nowości Meinl na rok 2023. Duży hi-hat z nowej grupy talerzy o nazwie Polyphonic. Razem z nim pojawił się też talerz ride 22” i splash 10”.


Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.