Nowe, metalowe werble PDP Concept Select

Dodano: 09.01.2020
Autor: Szymon Kubicki

Firma DW zapowiedziała nową linię werbli z metalowymi korpusami - PDP Concept Select, w skład której weszły trzy modele - Aluminium, Bell Bronze i Steel.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Werbel PDP Aluminium Concept Select posiada bezszwowy korpus z aluminium o grubości 3 mm zestawiony z satynowymi obręczami z drewna orzecha i uchwytami low-profile. Instrument generuje skoncentrowane, suche brzmienie z minimalną ilością nadtonów, a drewniane obręcze dodają ciepłego, ziemistego tembru.

PDP Bell Bronze Concept Select cechuje się ciężkim, bezszwowym korpusem z brązu o grubości 3 mm, który odpowiada za tłuste i gęste brzmienie z mocnym, masywnym atakiem.

Stalowy PDP Bell Steel Concept Select to również bezszwowy korpus o grubości 3 mm, który przynosi brzmienie o wysokiej rozdzielczości i czułości.

Rozmiar wszystkich werbli wynosi 6.5” x 14". Ponadto są one wyposażone w chromowany hardware, śruby z zagęszczonym gwintem True-Pitch Tension Rods, maszynkę DW Mag Throw-off, naciągi Remo oraz laserowo wygrawerowane logo PDP.

"Idea, stojąca za tymi wytrzymałymi, metalowymi werblami, ozdobionymi laserowym grawerunkiem polegała na tym, aby dostarczyć muzykom instrumenty w butikowym stylu, które świetnie brzmią i pięknie wyglądają, ale ich zakup nie wydrenuje portfela" - mówi Brand Manager PDP, Rob Dean.

www.pacificdrums.com

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.