Dariusz "Daray" Brzozowski w rodzinie Wincent Drumsticks

Dodano: 21.12.2018

Dariusz "Daray" Brzozowski dołączył do użytkowników pałek Wincent Drumsticks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Wydaje się, że Daray znalazł ostatecznie swoją przystań w kwestii pałek, podobnie jak z bębnami Tama, talerzami Meinl oraz naciągami Remo. Muzyk komentuje:

"Niezwykle ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt i współpraca z producentem. Takie coś mam wreszcie zagwarantowane ze szwedzkim Wincentem. Pałki są rewelacyjne, a ekipa artystów to starzy znajomi i czuję się wśród nich, jak w prawdziwej rodzinie.”

Daray ma swój sygnowany model W-5B. Pałkami Wincent grają m.in. Thomas Haake, Mikkey Dee, Daniel Erlandsson oraz nasi Michał Łysejko i Maciek Gołyźniak. Pierwsze koncerty z kijami Wincent Daray zagrał na ogólnoświatowej trasie z Dimmu Borgir, odwiedzając m.in. Warszawę. Dystrybutorem pałek Wincent w Polsce jest firma Music Partners.

http://www.wincent.se/

Foto Maciej Pieloch

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"