Dariusz "Daray" Brzozowski w rodzinie Wincent Drumsticks

Dodano: 21.12.2018

Dariusz "Daray" Brzozowski dołączył do użytkowników pałek Wincent Drumsticks.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Wydaje się, że Daray znalazł ostatecznie swoją przystań w kwestii pałek, podobnie jak z bębnami Tama, talerzami Meinl oraz naciągami Remo. Muzyk komentuje:

"Niezwykle ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt i współpraca z producentem. Takie coś mam wreszcie zagwarantowane ze szwedzkim Wincentem. Pałki są rewelacyjne, a ekipa artystów to starzy znajomi i czuję się wśród nich, jak w prawdziwej rodzinie.”

Daray ma swój sygnowany model W-5B. Pałkami Wincent grają m.in. Thomas Haake, Mikkey Dee, Daniel Erlandsson oraz nasi Michał Łysejko i Maciek Gołyźniak. Pierwsze koncerty z kijami Wincent Daray zagrał na ogólnoświatowej trasie z Dimmu Borgir, odwiedzając m.in. Warszawę. Dystrybutorem pałek Wincent w Polsce jest firma Music Partners.

http://www.wincent.se/

Foto Maciej Pieloch

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.