Nowe stopki DW 5000 z pojedynczym łańcuchem

Dodano: 09.01.2019

Firma DW powiększyła ofertę serii 5000 o stopkę wyposażoną w pojedynczy łańcuch.

Oryginalna stopka DW 5000 pojawiła się na rynku niemal cztery dekady temu prezentując nowe pomysły, które wkrótce stały się standardem w branży. To sprawiło, że wielu czołowych światowych bębniarzy wprowadziło ją do swojego ekwipunku. Najnowszy model stopy oznaczony katalogowo jako DW 5000 AH4 dostępny jest w wersji pojedynczej i podwójnej i został uzbrojony w platformę 5000 w oryginalnym kształcie, ale także najnowsze rozwiązania.

"Stopy z serii 5000 to fundament naszej firmy. Od samego początku wypuściliśmy wiele modeli stopek, ale spośród nich wszystkich to właśnie 5000 była najczęściej wybierana przez perkusistów. To największy komplement, jaki mogliśmy otrzymać. Nowy model przynosi bębniarzom komfort oryginalnej konstrukcji z pojedynczym łańcuchem i zębatką sprocket 5, ale wyposażyliśmy ją w kilka nowoczesnych rozwiązań. Myślę, że perkusiści ją pokochają." - mówi założyciel DW Drums Don Lombardi.

Wśród nowoczesnych rozwiązań są Tri-Pivot Toe Clamp (a więc potrójne mocowanie do obręczy bębna, umożliwiające właściwe mocowanie stopy bez względu na wielkość bębna basowego), lekka, aluminiowa podstawa z nową gumową antypoślizgową podkładką, zaawansowany system mocowania sprężyny o wysokiej płynności -Dual-Bearing Spring Rocket, dopasowana do pojedynczego łańcucha krzywka Accelerator, która odpowiada za szybszą pracę mechanizmu oraz dwustronny bijak z powierzchnią filcową i plastikową.

Pozostałe modele stopek w serii 5000, wyposażone zarówno w krzywki Accelerator, jak i Turbo oczywiście wiąż pozostają w ofercie DW.

 

http://www.dwdrums.com