DW prezentuje zestawy Collector’s Series Santa Monica

Dodano: 01.10.2019

DW zaprezentował wznowienie oryginalnej konfiguracji klonowych zestawów Collector’s Series Santa Monica.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Nazwa zestawów Santa Monica nawiązuje do nadbrzeżnego miasta w Kalifornii, gdzie narodziła się firma DW. Bębny mają stanowić swoisty hołd dla blisko 50 lat tworzenia perkusji przez amerykańskiego producenta.

Zestawy Santa Monica są wykonywane ręcznie w kalifornijskim Custom Shopie firmy z wyselekcjonowanego klonu północnoamerykańskiego. Korpusy składają się z sześciu warstw drewna i nieco cieńszego forniru o grubości 1/32”, a także z sześciowarstwowych obręczy wzmacniających.

"Nasi najstarsi artyści wciąż opowiadają o tych bębnach - mówi John Good - Teraz możemy zaproponować im nową generację tych zestawów. Czuję się dziwnie określając efekt naszej pracy jako 'vintage', ale to prawda! Zestawy Santa Monica sprawdzą się w każdej sytuacji, to prawdziwy szwajcarski scyzoryk wśród bębnów".

DW Collector’s Series Santa Monica oferowane są w każdym kolorze korpusów i hardware dostępnym w Custom Shopie firmy.

DW Collector’s Series Santa Monica w wykończeniu Seafoam Green z osprzętem Satin Chrome (na zdjęciu głównym zestaw w wykończeniu Butterscotch z chromowanym osprzętem)

http://www.dwdrums.com

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"