Lion Shepherd zaprasza na koncert Scorpions

Dodano: 12.06.2019

Przed tegorocznymi występami Scorpions w Polsce wystąpi Lion Shepherd. Do kolejnej wizyty niemieckiej legendy pozostało mało czasu, a bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot czeka nas muzyczna uczta. Weterani rocka - grupa Scorpions ponownie odwiedzi nasz kraj. Te dwa niezapomniane wieczory otworzy polski zespół Lion Shepherd. Z tej okazji grupa nagrała specjalne zaproszenie.

"Cześć, tu zespół Lion Shepherd, zapraszamy bardzo serdecznie na nasze dwa najbliższe koncerty, które zagramy u boku zespołu Scorpions. 21 oraz 23 lipca. U nas upał, mamy nadzieję, że również upalna atmosfera będzie w Gliwicach i w Gdańsku" – zaprasza Kamil Haidar w imieniu zespołu.

 

Koncert Scorpions w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, natomiast w Ergo Arenie, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później, 23 lipca.

Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

Bilety na oba koncerty można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym koncertów.

Zdjęcie: Wiktor Franko

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.