Perkusje Dixon oficjalnie w Music Info

Dodano: 19.08.2019

Wszystkie formalności zostały już dopięte i od dziś możemy nazywać polską firmę Music Info, oficjalnym dystrybutorem marki Dixon w Polsce. Co warto wiedzieć?

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Od kilku tygodni mogliśmy odnotować ruch w sklepach perkusyjnych związany z bębnami i akcesoriami marki Dixon. Do niedawna firma reprezentowana była przez podwarszawską firmę Sound Trade, teraz działania prowadzone były już przez innego polskiego dystrybutora, zasłużoną dla polskiej sceny perkusyjnej, krakowską firmę Music Info.

 

Dixon - czy warto?

W ofercie Music Info mamy do dyspozycji zestawy perkusyjne w rozpiętości cenowej w okolicach od 1350 do nieco ponad 5000 złotych. Do tego obszerny katalog werbli, hardware i akcesoriów.

Dixon to tajwański producent instrumentów i akcesoriów perkusyjnych znany z tworzenia instrumentów w dobrym stosunku jakości do ceny. Patrząc przez pryzmat polskiego rynku, instrumenty Dixon stanowią bardzo dobrą alternatywę dla produktów Mapex.

Music Info - współpraca?

Firma znana jest głównie z dystrybucji talerzy Sabian i podbicia polskiego rynku kilkanaście lat temu perkusjami Mapex. Obecnie Music Info reprezentuje takie marki jak: Aquarian, Sabian, Vic Firth oraz od teraz Dixon. Firma od lat współpracuje ze sklepami muzycznymi i stricte perkusyjnymi na terenie całej Polski.

W rozmowie z opiekunem marki ustaliliśmy, że Music Info nie poszukuje usilnie polskich artystów, jednak firma otwarta jest na współpracę z muzykami na partnerskich zasadach i tym samym gotowa do pośredniczenia w kontakcie na linii perkusista-producent.

Kontakt z opiekunem Dixon w Polsce: ryszard.balcer@music.info.pl

Kontakt z dystrybutorem Dixon: perkusje@music.info.pl

 

Dystrybutor Music Info: www.musicinfo.pl

Producent: www.playdixon.com

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.