Wygraj Zestaw Dixon Little Roomer

Dodano: 14.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Brzmi nieźle? A to nie wszystko! Little Roomer ma już założone naciągi Aquarian Response 2, dodajemy również talerz Sabiana XSR 17” oraz pałki VicFirth.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Kompaktowy zestaw perkusyjny, który może pełnić wiele funkcji, m.in. zestaw podróżny, treningowy, zastępczy czy po prostu docelowy. Wartości „kompaktów” nie trzeba udowadniać, czego potwierdzeniem jest rosnąca popularność małych, ale bardzo uniwersalnych bębnów.

Nasz Dixon Little Roomer to bębny wygodne w transporcie, ze względu na płytką centralę i sposób montowania poszczególnych elementów. Mimo wszystko siła i dynamika zestawu mogą zaskoczyć każdego.

Zabawa konkursowa jest bardzo prosta i trwać będzie aż do końca wakacji. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy, niezależnie od poziomu umiejętności, posiadanego obecnie sprzętu czy też możliwości rejestracji swojej gry.

Wystarczy śledzić polskie profile marek: Dixon, Sabian, Vic Firth i Aquarian w mediach społecznościowych i zwracać uwagę na publikowane tam treści.

Pojawią się tam specjalnie przygotowane na tę okoliczność zdjęcia, które trzeba zebrać. Na sam koniec po uzbieraniu zdjęć, następuje finał konkursu, w którym szczęśliwy zwycięzca otrzyma „małego wariata”, jakim jest zestaw perkusyjny Dixon Little Roomer.

Zasady i regulamin konkursu Dixon:

- Od dnia publikacji niniejszej wiadomości zostanie opublikowanych 6 (sześć) zdjęć ze specjalnym oznaczeniem.

- Zdjęcia będą publikowane w nierównomiernych odstępach czasowych, w oficjalnych mediach Facebook oraz Instagram: Aquarian Polska, Dixon Polska, Sabian Polska i VicFirth Polska (kompletna lista znajdzie się poniżej), a także w oficjalnych mediach Magazynu Perkusista.

- Miejsce publikacji będzie wybiórcze, czyli np. zdjęcie nr 2 może pojawić się tylko na profilu Facebook Dixon oraz Instagram Aquarian.

- Publikacja kolejnego zdjęcia może być poprzedzona zapowiedzią.

- Zdjęcia konkursowe będą publikowane do końca lata tj. 30 września 2021 roku.

- Uczestnicy, aby wziąć udział w konkursie, muszą zebrać wszystkie 6 zdjęć i zapisać je np. na telefon, chmurę, dysk komputera.

- Wielkość zdjęcia nie ma znaczenia. Musi być jedynie w formacie umożliwiającym jego identyfikację.

- Termin nadsyłania kompletu zdjęć (mile widziany kolaż zdjęć w formie jednego pliku .jpg) upływa z dniem 12 października 2021. Adresem wysyłki jest perkusista@magazynperkusista.pl w tytule piszemy „Little Roomer”.

- Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej w dniu 18 października 2021 roku w wymienionych powyżej mediach konkursowych lub w mediach magazynu Perkusista.

- Nagrodą w konkursie jest zestaw bębnów Dixon Little Roomer z założonymi naciągami Aquarian Response 2 (naciągi mają ślady gry związane z potrzebną do nagrania filmów prezentacją nagrody). Talerz Sabian XSR Fast crash 17” oraz komplet pałek VicFirth. W skład nagrody nie wchodzi hardware.

- Fundatorem nagrody jest firma Music Info z Krakowa, która jednocześnie przechowuje nagrodę aż do momentu wręczenia jej zwycięzcy.

Facebook:

Dixon Drums Polska

Sabian Polska

Aquarian Drumheads Polska

VicFirth Polska

Instagram:

Dixon Polska

Sabian Polska 

Aquarian Drumheads Polska

VicFirth Polska

 

 

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"