Young Drum Hero z oficjalnym fundatorem nagród!

Dodano: 31.08.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Konkurs gry na zestawie perkusyjnym oprócz oszałamiającego składu jury ma też bardzo poważnego fundatora nagród. Jest nim krakowska firma Music Info.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Music Info jest w stu procentach polską firmą, co w natłoku zagranicznych, głównie niemieckich dystrybutorów, jest bardzo istotnym i pozytywnym wyróżnikiem. Krakowianie posiadają w swoim katalogu zestaw ciekawych instrumentów i akcesoriów.
Są to:

To właśnie wśród tych marek uczestnicy Young Drum Hero mogą spodziewać się nagród w konkursie.

Konkurs Young Drum Hero to ważny punkt w promocji sztuki perkusyjnej. Jako dystrybutor sprzętu w Polsce, nie możemy jedynie siedzieć i czekać aż bębniarze sami do nas zapukają. Jesteśmy też po to, by wspierać rozwój i promować rodzimą scenę perkusyjną. Kreować i budować emocje, dzięki czemu powstanie nowe pokolenie perkusistów.” – mówi Leszek Pająk z firmy Music Info.

Przypomnijmy, że w jury konkursu znajdziemy trzech wybitnych artystów:

Firma Music Info jest także patronem naszego konkursu zestawowego, gdzie do wygrania jest perkusja Dixon Little Roomer wraz z blachą Sabian, kompletem naciągów Aquarian i pałkami Vic Firth.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"