Nowe pady Vic Firth. Spodobają się młodym perkusistom

Dodano: 12.05.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Vic Firth, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek dwóch nowych produktów z linii akcesoriów do ćwiczeń. Zobaczcie Vic Firth Digital Camo oraz Vic Firth VF.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Powierzchnia padu Vic Firth Digital Camo pokryta jest zabawnym wzorem kamuflującym, zaś pad Vic Firth VF posiada tylko klasyczne logo Vic Firth „VF”. Oba pady mają solidną drewnianą podstawę. Wyposażone są również w warstwę antypoślizgową od spodu, aby podczas gry np. na krześle, stole, blacie, trzymały się stabilnie. Można je również zamontować na normalnym statywie do werbla. Pady pasują do większości statywów werblowych.


Pady to idealne narzędzie dla początkujących perkusistów.

"Dla wielu perkusistów podkładka treningowa jest pierwszym doświadczeniem z instrumentem” - mówi Pamela Ricci,menedżer marki Vic Firth ds. odzieży, dodatków i akcesoriów. "Chcieliśmy stworzyć pady treningowe, które spodobałyby się młodym perkusistom, łącząc najwyższą funkcjonalność z kolorowymi wzorami, aby zapewnić dodatkową zabawę podczas ćwiczeń."Oba pady są dostępne w wersjach 6-calowych i 12-calowych. Oficjalnym dystrybutorem marki Vic Firth w Polsce jest krakowska firma Music Info

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.