Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Jednym z przystanków jest Polska

Dodano: 23.03.2021

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Supportem Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.


Helloween ogłosił nowy termin nadchodzącej trasy koncertowej - rozpocznie się ona 25 marca 2022 roku w Oslo. Nastąpiła również zmiana gościa specjalnego trasy. W tej roli zamiast zapowiadanego U.D.O zobaczymy szwedzki Hammerfall. W Polsce zespoły zagrają 18 kwietnia 2022 roku. Występ odbędzie się w "Międzynarodowym Centrum Kongresowym" w Katowicach.

Helloween zapowiada trasę z HammerFall

Podczas swojej ponad trzydziestoletniej kariery Helloween zagrał na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).

Gdy powstawała książka "Hellbook", dokumentująca dotychczasową działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego, jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Poprzedni koncert w Polsce – w 2017 roku w Warszawie – był prawdziwym sukcesem, a fani będą mogli doświadczyć tego fenomenalnego show po raz kolejny, tym razem w Katowicach!

Czas oczekiwania na polski koncert zespołu Helloween może umilić nam ich nowa studyjna płyta, nagrana oczywiście z Danielem "Dani" Löble! Album zatytułowany "HELLOWEEN" ukaże się 18 czerwca 2021 roku. Płytę pilotuje wydany 2 kwietnia 2021 nowy singiel "Skyfall":

 

Helloween i HammerFall na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Będzie to specjalny koncert pod szyldem "UNITED FORCES 2022". Wejściówki zakupione na poprzedni termin zachowują ważność.

Ceny biletów:

  160 zł przedsprzedaż
  180 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach: shop.metalmind.com.pl/ (Kolekcjonerskie), eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"