Guns N' Roses w Polsce w 2022 roku. Znamy miejsce i datę

Dodano: 06.04.2021

Zespół Guns N' Roses zagra na PGE Narodowym w Warszawie już w przyszłym roku. Wiemy, kiedy i jak kupić bilety.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Legendarny zespół Guns N' Roses wraca do Polski. W czerwcu 2022 roku zobaczymy go na PGE Narodowym w Warszawie. Tego wieczoru na scenie pojawi się także zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr.

Od czasu wydania debiutanckiego albumu "Appetite for Destruction" w 1987 roku, Guns N' Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album "Use Your Illusion 1 & 2" (1991), który przyniósł im kolejne rzesze fanów. "Welcome To The Jungle", "Sweet Child o' Mine", "Paradise City", "Nightrain", "You Could Be Mine", "Patience", "Civil War", "Rocket Queen" i "November Rain"" - lista nieśmiertelnych klasyków jest długa!Po reaktywacji w 2016 roku Guns N’ Roses wyprzedali wszystkie areny na całym świecie. W skład zespołu wchodzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Latem przyszłego roku ponownie odwiedzą Europę. 20 czerwca 2022 zagrają w Polsce - w  Warszawie. To dwa lata później od planowanego koncertu w 2020 roku, który został odwołany z powodu pandemii koronawirusa.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00.
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.