Nowe sygnatury pałek ProMark - Miguel Lamas i Carter McLean

Dodano: 03.05.2021

Firma ProMark przygotowała dla nas dużo nowości, jeżeli chodzi o sygnatury artystów - oto kolejne.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Kolejnymi i na tę chwilę ostatnimi artystami, którzy dostali nowe sygnatury od ProMark, są: Miguel Lamas i Carter McLean.

Miguel Lamas bardzo krótko i zwięźle mówi o swojej sygnaturze: „Idealna równowaga między wytrzymałością, trwałością i wygodą. Okrągła końcówka zapewnia niesamowitą jakość dźwięku w grze na talerzach.”

SPECYFIKACJA:

Drewno: Hikora
Wykończenie: Lakier
Wymiary: .575”/14,6mm
Długość: 15 37/40” / 404,5mm
Główka: drewniana, okrągła

Carter McLean ma w tym temacie więcej do powiedzenia: „Ideą tego projektu pałeczek było stworzenie JEDNEGO narzędzia, które będzie do WSZYSTKIEGO. Można nimi grać z całą potrzebną mocą i jednocześnie całą finezją "jazzowej" pałki perkusyjnej. Projekt główki jest właśnie tym czego potrzebowałem - jest wszystkim. Zagraj nimi równolegle do talerza, a uzyskasz duży, otwarty i jasny dźwięk. Graj pod ostrzejszym kątem, a uzyskasz ciemniejszy, bardziej wyrazisty dźwięk. Zachowują się też świetnie w grze na bębnach, dobrze się je czuje.”

SPECYFIKACJA:

Drewno: Hikora
Wykończenie: Lakier
Wymiary: .570”/14,5mm
Długość: 16 1/4” / 412,8mm
Główka: drewniana, custom

 

Dystrybutorem marki ProMark w Polsce jest firma D'Addario.

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"