Nowa sygnatura pałek ProMark - Anika Nilles

Dodano: 03.05.2021

Anika Nilles mocno podekscytowana swoją nową sygnaturą pałek od firmy ProMark.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Sama Anika najlepiej skomentowała swoją sygnaturę: „Uwielbiam te pałki! Tak bardzo różnią się od tego, z czym miałam do czynienia, do tej pory… w najbardziej pozytywny sposób. Mniejsza główka pałeczki robi niesamowicie dużą różnicę! Wyostrza mój dźwięk i znacznie ułatwia kontrolowanie czystości grania w szybszych tempach. Generalnie rzecz ujmując, te pałki są najlepsze, jeśli chodzi o wszystkie detale i finezję pracy. Również kolor i ogólny wygląd są niesamowite!”

SPECYFIKACJA:

Drewno: Hikora
Wykończenie: Lakier
Wymiary: .545”/13,8mm
Długość: 16” / 406,4mm
Główka: drewniana, żołędziowa

Anika Nilles, tak samo jak Claus Hessler, będzie wykładowcą na najbliższym Open Minded Drum Camp w Żywcu. To będzie idealna okazja do sprawdzenia sygnatury i porozmawiania z jej właścicielką.

Dystrybutorem marki ProMark w Polsce jest firma D'Addario.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.