Nowa sygnatura pałek ProMark - Anika Nilles

Dodano: 03.05.2021

Anika Nilles mocno podekscytowana swoją nową sygnaturą pałek od firmy ProMark.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Sama Anika najlepiej skomentowała swoją sygnaturę: „Uwielbiam te pałki! Tak bardzo różnią się od tego, z czym miałam do czynienia, do tej pory… w najbardziej pozytywny sposób. Mniejsza główka pałeczki robi niesamowicie dużą różnicę! Wyostrza mój dźwięk i znacznie ułatwia kontrolowanie czystości grania w szybszych tempach. Generalnie rzecz ujmując, te pałki są najlepsze, jeśli chodzi o wszystkie detale i finezję pracy. Również kolor i ogólny wygląd są niesamowite!”

SPECYFIKACJA:

Drewno: Hikora
Wykończenie: Lakier
Wymiary: .545”/13,8mm
Długość: 16” / 406,4mm
Główka: drewniana, żołędziowa

Anika Nilles, tak samo jak Claus Hessler, będzie wykładowcą na najbliższym Open Minded Drum Camp w Żywcu. To będzie idealna okazja do sprawdzenia sygnatury i porozmawiania z jej właścicielką.

Dystrybutorem marki ProMark w Polsce jest firma D'Addario.

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"