Pokaż paski ProMark #ShowYourStripes

Dodano: 24.02.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Amerykański gigant produkcji pałek perkusyjnych zaprasza wszystkich swoich użytkowników, niezależnie od stażu gry i miejsca pochodzenia, do wspólnej akcji.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

#ShowYourStripes

Wszyscy perkusiści używający pałek ProMark mogą pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych (Instagram) używając oficjalnego hasztag #ShowYourStripes. Najlepsze prezentacje zostaną uwzględnione w nowym spocie reklamowym marki. Należy w oryginalny i przekonujący sposób zaprezentować swoje pałeczki perkusyjne, oznaczyć powyższym hasztagiem i dodać kilka słów na temat sprzętu lub samej marki.

Pałki ProMark

Ostatnio ProMark aktywnie promuje swój nowy wizerunek oparty na dwóch rodzajach logotypów – współczesny i klasyczny. Dobrze więc wiedzieć, że różnica w logotypach nie wynika z tego, że pałki są np. ze starszej dostawy. Po prostu należą do konkretnej grupy pałek ProMark Classic.
W Polsce perkusistami korzystającymi oficjalnie z marki ProMark są m.in. Beata Polak czy też Tomek „Krzyżyk” Krzyżaniak. Lista światowych „endorserów” jest imponująca i obejmuje wszystkie style i pokolenia muzyczne: Phil Collins, Anderson Paak, Evelyn Glennie, Anika Nilles, Mike Portnoy, Eloy Casagrande, Marco Minnemann czy też Simon Phillips.
ProMark jest jednym ze starszych producentów pałek, firma założona została w 1957 roku. W roku 2011 została zakupiona przez giganta akcesoriów, firmę D’Addario i w jej szeregach jest prezentowana.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.