Prezentacja Produktów Miesiąca Marca

Dodano: 06.03.2022
Autor: Magazyn Perkusista

W marcu perkusiści mogą się zapoznać z nowościami, a także wielkim powrotem uznanego urządzenia.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Zgodnie z obietnicą, coraz śmielej odkrywamy nowości roku 2022. Znaleźliśmy też miejsce na produkt, który już miał swoją premierę, jeszcze przed pandemią, ale warto o nim przypomnieć, ponieważ nie miał za bardzo okazji „zaszaleć”.

Więcej informacji, także o cenach znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

Meinl Byzance Traditional Polyphonic crash

Rodzina talerzy Byzance firmy Meinl powiększa się regularnie. Kolejne brzmienia wypełniają jeden z bogatszych katalogów blach na świecie. Tym razem pojawiły się trzy blaszki crash. Perkusiści będą mieć dylemat, ponieważ są to instrumenty z najwyższej półki, więc trzeba się liczyć z wysoką ceną, z drugiej strony ich walory brzmieniowe i jakościowe są niepodważalne.

ProMark 4 Pack

Wszystko zależy od tego, ile pałek kupujemy za jednym zamachem, ale jeżeli decydujemy się na większe zakupy, warto sięgnąć po czteropak od ProMark. Marka oferuje do wyboru dwa podstawowe modele: Rebound 5A i Rebound 5B. W obu przypadkach ciekawostką jest jedna specjalna para pałek.

Ludwig Speed King L203

Ta stopka stosowała mechanizm bezpośredni zanim stało się to modne. Już w latach 50 Ludwig stosował ten patent. Ostatecznie ten pedał wybił większość rockowych rytmów lat 70. Absolutny klasyk, który powrócił w poprawionej wersji z zachowaniem wszystkich podstawowych atrybutów oryginału.

 

Zapraszamy do subskrybowania naszych mediów i zapisów na newsletter Perkusisty – opłaca się!

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"