Wybrane Produkty Miesiąca Kwietnia

Dodano: 05.04.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Kwietniowe propozycje to same tegoroczne nowości, chociaż dwie nazwy są już dobrze znane wszystkim perkusistom. 

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Po pandemicznych doświadczeniach nie zaskakuje nas fakt, że nowości sprzętowe rozłożone są w czasie. Zazwyczaj przełom końca i początku roku był najbardziej zapracowanym okresem w kwestii premier, jednak teraz większość firm stara się znaleźć swój własny termin lub też specjalnie się nie wysila, jeżeli chodzi o nowości. Wybraliśmy trzy nowe propozycje, które naszym zdaniem wydają się dość ciekawe.

Więcej informacji, także o cenach znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

Pearl Export EXA Midnight Nimbus

Legendarny model perkusji Pearl w nowym, bardzo eleganckim wykończeniu i szerokiej konfiguracji z dwoma floor tomami. Do tego świetny pakiet hardware. Bębny przeznaczone dla początkujących i amatorów, doskonałe jako zestaw szkolny lub drugi komplet bębnów dla zawodowo grających perkusistów. Korpusy są mieszanką topoli i azjatyckiego mahoniu.

Sabian HHX Anthology

W rodzinie talerzy HHX pojawiła się nowa mini seria, stworzona wspólnie z mistrzem Jojo Mayerem. Co jak co, ale Jojo jest bardzo świadomym muzykiem, więc nowy zestaw blach to opcja bardzo przemyślana, na którą firma Sabian poświęciła sporo czasu i środków. 6 talerzy w wersji Low i High, co to oznacza? Zapraszamy do zapoznania się dokładnie ze szczegółami w artykule.

Iron Cobra 600 Gold

Kolejny sprzęt o statusie legendarnym. Tegoroczna nowość, tak naprawdę, jest czysto wizualna. Iron Cobra 600, ze wszystkim swoimi funkcjonalnościami tylko, że w wersji matowego złota. Oczywiście jest to wersja limitowana. Oznacza to również, że będzie droższa, ale – tu miłe zaskoczenie – Tama zrobiła to bardzo rozsądnie i koszt jest minimalnie wyższy od standardowej wersji.

 

Zapraszamy do subskrybowania naszych mediów i zapisów na newsletter Perkusisty – opłaca się!

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"