Produkt miesiąca na stronie Perkusisty

Dodano: 10.12.2021
Autor: Magazyn Perkusista

W zalewie materiałów promocyjnych producentów perkusyjnych, na stronie domowej Perkusisty pojawia się funkcjonalność, która może okazać się niezwykle pomocna dla wszystkich bębniarzy.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Z każdej strony, często poprzez sponsorowane posty w mediach społecznościowych, jesteśmy bombardowani przez firmy nowymi produktami, które w ich prezentacjach są jedyne i wyjątkowe. Ciężko jednak zweryfikować faktyczną jakość reklamowanego sprzętu, a nie zawsze mamy czas by odwiedzić sklep, a i tam nie zawsze znajdziemy wszystkie nowości.  

Perkusyjny Produkt Miesiąca

Postanowiliśmy wprowadzić funkcję Produktu Miesiąca, która ma pomóc w orientacji w nowościach lub zawsze godnych uwagi klasykach sprzętowych. Oczywiście wybrane produkty będą prezentowane także w różnych formach w mediach społecznościowych, co zapewni szersze dotarcie do jeszcze większej grupy perkusistów.

Jak to ma wyglądać?

Każdego miesiąca będziemy wyróżniać w specjalnej sekcji na naszej stronie trzy produkty ze świata bębnów, które uznamy za ciekawe propozycje dla polskich perkusistów. Przedstawimy je w esencjonalnym opisie, gdzie wyjaśnimy, dlaczego je polecamy, zamieścimy najważniejsze informacje związane z parametrami, cenami i możliwościami sprawdzenia lub zakupu.

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"