Najnowsze wydanie magazynu Perkusist(k)a

Dodano: 19.12.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Koniec roku zapraszamy do spędzenia z najnowszym numerem Perkusisty, którego specjalne wydanie skupione jest na perkusistkach, ale nie tylko. Co znajdziemy w numerze?

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Okładka mówi praktycznie wszystko. Zestaw niesamowitych perkusistek, z różnych stylistyk i światów muzycznych. Artystki wybitne, ambitne, profesjonalne, które swój sukces osiągają talentem i pracą.

Magazyn można dostać w salonach prasowych oraz bezpośrednio do domu klikając TEN LINK

Wiktoria Jakubowska, Wiktoria Bialic, Monika Bulanda, Ania Tkaczyk, Beata Polak, każda inna, każda wyjątkowa, każda ze swoją historią, ze swoim postrzeganiem świata muzycznego i wizją kariery. W tym wszystkim Anika Nilles, obecnie jedna z najpopularniejszych perkusistek na świecie. W dziale edukacyjnym profesor Piotr Czyja przygląda się dokładniej grze Cindy Blackman Santany

Jednak to nie wszystko! Zajmujemy się też sprawami sprzętowymi. W świecie instrumentów akustycznych opisujemy jak faktycznie wygląda tworzenie talerzy Meinl Byzance, które szturmem wdarły się na scenę i są obecnie niesamowicie szanowanymi i pożądanymi talerzami typu „premium”. Sprawdzamy co piszczy w świecie cyfrowym, a dokładnie – czym jest Gewa Digital Drums, czyli nowa rodzina bębnów elektronicznych, której producentem są nasi zachodni sąsiedzi. Sprawdzamy możliwości, katalog i parametry jakie są w ofercie. Bierzemy na warsztat markę Evans i pomagamy też dobrać odpowiednie naciągi do stylistyki muzycznej i sposobu gry. W dobie piorunująco rosnących cen, każdy zakup jest czynnością, która wymaga coraz większego zastanowienia.

Konkurs Young Drum Hero jest zdecydowanie najbardziej prestiżowym konkursem gry na zestawie perkusyjnym w Polsce. Celem docenienia wysiłku i odwagi młodych muzyków (oceniani byli przecież przez znakomite grono jury) prezentujemy sylwetki finalistów i laureatów.

Wreszcie, czym byłoby kolejne wydanie Perkusisty bez konkursu? Dlatego mamy do rozdania komplety pałek Meinl sygnowane przez Calvina Rodgersa oraz Luke’a Hollanda.

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.