Akcja promocyjna - Zildjian Polska i monitory douszne

Dodano: 17.10.2021
Autor: Staszek Piotrowski

Przyszedł czas na kolejną akcję promocyjną Zildjian Polska dotyczącą zakupu sprzętu u polskich dilerów sprzętu. Tym razem padło na monitory douszne i ciemniejszą stronę brzmieniową Zildjian.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Zildjian In-Ear Monitors

Monitory douszne Zildjian miały swój debiut w roku 2019. Z wiadomych względów, chociażby z racji indywidualności małżowiny usznej, uniwersalne „odlewy” nie są możliwe, dlatego monitory Zildjian oparte są na zasadzie słuchawek dousznych z wymiennymi silikonowymi wkładkami, a także odpowiednim układzie uchwytów i kabli mocujących z myślą o ruchach perkusisty. Obecnie dostępne są w sklepach w sugerowanej cenie 675 zł.

Ciemna strona mocy Zildjian

K Zildjian, K Custom, Kerope oraz K Constantinople to talerze z najwyższej półki katalogu Zildjian, które charakteryzują się – mówiąc w skrócie - ciepłym i ciemnym brzmieniem. Z tych serii korzystają najbardziej znani i uznani „endorserzy” Zildjian jak: Steve Gadd, Ash Soan, Carter Beauford, Dennis Chambers i cała armia genialnych muzyków.

K stanowi jedną z dwóch największych gałęzi stylistycznych zawodowych talerzy Zildjian obok rodziny talerzy A (A Zildjian, A Avedis, A Custom).


Akcja promocyjna Zildjian!

Najnowsza akcja promocyjna łączy 3 ważne punkty: talerze, sklepy i monitory. Na czym polega?

Żeby dostać za darmo monitory douszne Zildjian, należy dokonać pojedynczego zakupu talerza (lub hi-hatu) Zildjian od rozmiaru 13", z któreś z wymienionych serii: K Zildjian, K Custom, Kerope oraz K Constantinople.

Akcja obejmuje 6 sklepów w siedmiu lokalizacjach:

  • Avant Drum Shop – Poznań
  • DrumCenter - Bydgoszcz
  • ProDrum – Warszawa i Kraków
  • Pasja - Warszawa
  • Śląskie Centrum Perkusyjne - Chorzów
  • M.Ostrowski - Wrocław

Szczegóły na: ZILDJIAN POLSKA

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"