Firma Musik Meyer prezentuje nową markę GRUV-X

Dodano: 27.04.2021

Musik Meyer Central Europe to niemiecki dystrybutor, który ma w swojej ofercie instrumenty takich marek jak m.in. Hagstrom, Rickenbacker, FGN, Artesano, Sonor i Zildjian. Obecnie jej asortyment zasili GRUV-X.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Unikalne połączenie tradycji z nowoczesnością

GRUV-X to firma założona przez Russa Millera i Billa Detamore'a w 2020 roku. Russ Miller dał się poznać jako jeden z najlepszych perkusistów sesyjnych i koncertowych. Jednak jego główne zainteresowania oscylują wokół rozwoju instrumentów muzycznych i akcesoriów. W związku z tym Russ wprowadził na rynek ponad 80 produktów różnych marek. Bill Detamore założył Pork Pie Drums - jednego z najbardziej rozchwytywanych producentów niestandardowych bębnów i akcesoriów. Jako pierwszy produkt GRUV-X zaprezentowano dodatek o nazwie X-Click przeznaczony do gry techniką cross stick.

GRUV-X może już teraz pochwalić się niezwykłą listą artystów z międzynarodowej sceny perkusyjnej. Znajdują się na niej: Chris Coleman, Peter Erskine, Matt Greiner, Gavin Harrison, Gerald Heyward, Greg Hutchinson, Thomas Lang, Pete Lockett, Ray Luzier, Jojo Mayer, Stanton Moore, Johnny Rabb, Kaz Rodriguez, Mark Schulman, Ash Soan, Nate Smith, Steve Smith , Aaron Spears, Rashid Williams czy JD Beck. Wielu z nich jest przekonanych, że X-Clicks brzmi naprawdę doskonale.

GRUV-X przedstawia X-Click

X-Click to technologicznie dopracowany instrument. 24 warstwy twardego klonu amerykańskiego i 2 warstwy miedzi zapewniają gładki i pełny dźwięk. Każdy z nich dostarczany jest wraz z parą mono-uchwytów do łatwego mocowania do 10 "/ 6-do 15" / 8-otworowych muszli. Sprawdźcie, jak brzmi w akcji:

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.