Nowe zestawy Ludwig Vintage Select Collection

Dodano: 25.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Początek 2021 roku przynosi dwa wyjątkowe, limitowane zestawy z kolekcji Vintage Select marki Ludwig - Legacy Mahogany Black Cat oraz Vistalite Island Sunset.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Ludwig Legacy Mahogany Black Cat

Zestaw Ludwig Legacy Mahogany Black Cat charakteryzuje nowym, czarnym kolorem oraz klonowymi obręczami, wykończonymi na czarno i ozdobionymi inkrustacjami w wersji silver sparkle. Do vintage'owej estetyki sprzed dekad nawiązuje znaczek Special Edition "Enamel". Bębny posiadają trzywarstwowe korpusy z wewnętrzną i zewnętrzną warstwą z mahoniu oraz rdzeniem z topoli i klonowym pierścieniem wzmacniającym.

Legacy Mahogany Black Cat oferowany jest w dwóch konfiguracjach: Fab (limitowany do 40 egzemplarzy) i Pro Beat (limitowany do 20 egzemplarzy). Dostępny jest również sprzedawany osobno werbel 6,5x14", który będzie w ofercie jedynie w 2021 roku.

Fab: 14"x22" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom
Pro Beat: 14"x24" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom

Ludwig Vistalite Island Sunset

Zestaw został zainspirowany tradycyjnym wykończeniem Pattern A "Tequila Sunrise" z debiutującej w 1972 roku linii akrylowych bębnów Ludwig Vistalite. Najnowsza kolorystyka wzoru Pattern A, nazwana Island Sunset, obejmuje połączenie trzech barw: czerwonej, żółtej i zielonej.

Zestaw limitowany jest zaledwie do 35 egzemplarzy i oferowany w konfiguracji Fab: 14"x22" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom oraz sprzedawany osobno werbel 6,5"x14".

 

https://www.ludwig-drums.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"