Nowe zestawy Ludwig Vintage Select Collection

Dodano: 25.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Początek 2021 roku przynosi dwa wyjątkowe, limitowane zestawy z kolekcji Vintage Select marki Ludwig - Legacy Mahogany Black Cat oraz Vistalite Island Sunset.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Ludwig Legacy Mahogany Black Cat

Zestaw Ludwig Legacy Mahogany Black Cat charakteryzuje nowym, czarnym kolorem oraz klonowymi obręczami, wykończonymi na czarno i ozdobionymi inkrustacjami w wersji silver sparkle. Do vintage'owej estetyki sprzed dekad nawiązuje znaczek Special Edition "Enamel". Bębny posiadają trzywarstwowe korpusy z wewnętrzną i zewnętrzną warstwą z mahoniu oraz rdzeniem z topoli i klonowym pierścieniem wzmacniającym.

Legacy Mahogany Black Cat oferowany jest w dwóch konfiguracjach: Fab (limitowany do 40 egzemplarzy) i Pro Beat (limitowany do 20 egzemplarzy). Dostępny jest również sprzedawany osobno werbel 6,5x14", który będzie w ofercie jedynie w 2021 roku.

Fab: 14"x22" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom
Pro Beat: 14"x24" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom

Ludwig Vistalite Island Sunset

Zestaw został zainspirowany tradycyjnym wykończeniem Pattern A "Tequila Sunrise" z debiutującej w 1972 roku linii akrylowych bębnów Ludwig Vistalite. Najnowsza kolorystyka wzoru Pattern A, nazwana Island Sunset, obejmuje połączenie trzech barw: czerwonej, żółtej i zielonej.

Zestaw limitowany jest zaledwie do 35 egzemplarzy i oferowany w konfiguracji Fab: 14"x22" bęben basowy, 16"x16" floor tom, 9"x13" tom tom oraz sprzedawany osobno werbel 6,5"x14".

 

https://www.ludwig-drums.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.