Nowe modele werbli Ludwig Drums

Dodano: 27.02.2020
Autor: Szymon Kubicki

Na 2020 rok firma Ludwig Drums przygotowała kilka nowych modeli werbli, w tym pięknie się prezentujący Aged Exotic Carpathian Elm.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Ludwig Aged Exotic Carpathian Elm

Elegancki, zbudowany z ręcznie selekcjonowanego drewna werbel o customowej jakości to korpus z klonu północnoamerykańskiego oraz zewnętrzny fornir z wzorzystego wiązu karpackiego (cechującego się dużą ilością sęczków) pokryty prawnie zastrzeżonym lakierem Poly-Glass. Drewno pochodzi z wewnętrznych zapasów firmy, gromadzonych od ponad 30 lat. Składający się z 10 warstw korpus wzmacniają pięciowarstwowe wewnętrzne obręcze. Rozmiar to 6,5x14".

Werbel został wyposażony w niklowe osprzęt: obręcze die-cast, tube lugs oraz maszynkę P88 z napinaczem P35. Werbel będzie limitowany jedynie do 40 egzemplarzy i dostępny na terenie Stanów Zjednoczonych. W skład kompletu wchodzi również pokrowiec.

 

Ludwig Pewter Over Copper

Werbel należy do linii Copperphonic jednak prezentuje zupełnie nowy design - miedziany korpus został bowiem wykończony pewterem, czyli stopem cyny, antymonu i miedzi. Przełożyło się to na nieco większy sustain naturalnie ciemnego brzmienia korpusu Copperphonic. Werbel będzie dostępny w dwóch rozmiarach 5x14" i 6,5x14", w limitowanym nakładzie wraz z plakietką Special Edition.

Ludwig Jazz Fest - nowe wykończenia

Ubiegłoroczna nowość, seria Jazz Fest została na prośby fanów marki rozszerzona o cztery nowe wykończenia. Do pierwotnych wersji Black Galaxy, Mod Orange, Vintage Black Oyster oraz Vintage Blue Oyster doszły nowe:

Blue Sparkle

Silver Sparkle

Sky Blue Pearl

White Marine Pearl

Werble Jazz Fest posiadają trzywarstwowe mahoniowe korpusy (Legacy Mahogany), łoże sprężyn Vintage ‘64, osiem podwójnych lugów, wewnętrzny tłumik 'baseball bat' oraz wewnętrzne, białe wykończenie Reso-Coat.

Ludwig Black Beauty 8-Lug

Kultowy werbel Black Beauty dostępny będzie teraz w nowej konfiguracji z ośmioma lugami wraz ze standardowym wyposażeniem linii Phonic - lugami imperial, obręczami 2,3 mm triple-flanged oraz maszynką P88 z napinaczem P35. Rozmiary: 5x14" i 6,5x14".

https://www.ludwig-drums.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.