Nowe werble Ludwig Acro Series

Dodano: 28.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Ludwig przygotował całkowicie nową odsłonę werbli Acrolite, w postaci dwóch modeli z korpusami z miedzi i mosiądzu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Debiutujące w 1964 roku aluminiowe werble Acrolite były początkowo dedykowane dla uczniów i studentów, szybko jednak weszły w skład arsenałów profesjonalnych bębniarzy. Obecne wciąż w ofercie amerykańskiej marki werble Acrolite charakteryzują m.in. się bezszwowymi korpusami ze szczotkowanego aluminium i są wytwarzane w Monroe w Północnej Karolinie.

2021 rok przynosi zupełnie nową odsłonę linii w postaci dwóch modeli Acro Series o bezszwowych, jednowarstwowych korpusach o grubości 1 mm (cieńszych niż wersje aluminiowe z korpusem 1,6 mm), wykonanych ze szczotkowanej miedzi i mosiądzu.

 

Ludwig Acro Copper

Ludwig Acro Brass

Ludwig Acro Copper i Acro Brass oferowane są w rozmiarze 6,5"x14" z 10 podwójnymi lugami oraz mają charakteryzować się w pełni zbalansowanym brzmieniem i projekcją.

Wyposażenie werbli obejmuje stalowe obręcze 2,3 mm Triple Flanged, maszynkę P86, napinacz P35P, sprężyny z 18 strunami, i plakietkę Keystone, a także naciągi Ludwig Weather Master Medium Coated (uderzany) i Ludwig Weather Master Clear Snare Side (rezonansowy).

 

 

https://www.ludwig-drums.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"