Nowe werble Ludwig Acro Series

Dodano: 28.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Ludwig przygotował całkowicie nową odsłonę werbli Acrolite, w postaci dwóch modeli z korpusami z miedzi i mosiądzu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Debiutujące w 1964 roku aluminiowe werble Acrolite były początkowo dedykowane dla uczniów i studentów, szybko jednak weszły w skład arsenałów profesjonalnych bębniarzy. Obecne wciąż w ofercie amerykańskiej marki werble Acrolite charakteryzują m.in. się bezszwowymi korpusami ze szczotkowanego aluminium i są wytwarzane w Monroe w Północnej Karolinie.

2021 rok przynosi zupełnie nową odsłonę linii w postaci dwóch modeli Acro Series o bezszwowych, jednowarstwowych korpusach o grubości 1 mm (cieńszych niż wersje aluminiowe z korpusem 1,6 mm), wykonanych ze szczotkowanej miedzi i mosiądzu.

 

Ludwig Acro Copper

Ludwig Acro Brass

Ludwig Acro Copper i Acro Brass oferowane są w rozmiarze 6,5"x14" z 10 podwójnymi lugami oraz mają charakteryzować się w pełni zbalansowanym brzmieniem i projekcją.

Wyposażenie werbli obejmuje stalowe obręcze 2,3 mm Triple Flanged, maszynkę P86, napinacz P35P, sprężyny z 18 strunami, i plakietkę Keystone, a także naciągi Ludwig Weather Master Medium Coated (uderzany) i Ludwig Weather Master Clear Snare Side (rezonansowy).

 

 

https://www.ludwig-drums.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.