Produkty Miesiąca w Sierpniu

Dodano: 11.08.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Sierpień to kulminacja wakacji i większość firm jest na urlopach. Okres spokoju i zastoju, dzieje się niewiele, fabryki są niekiedy w całości zamknięte.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Sęk w tym, że perkusiści grają, działają, zarówno na wielkich jak i małych scenach. Dlatego też, tym razem, postanowiliśmy przygotować zestaw różnorodny pod kątem nowości, przeznaczenia i przede wszystkim cen.

Czy miano Produktu Miesiąca może mieć więc sprzęt z najniższej półki cenowej? Jeżeli patrzymy i uwzględniamy go w takim ujęciu, to dlaczego nie? Wielu perkusistów amatorów ma problemy ze znalezieniem tanich gratów, ponieważ – co zrozumiałe – prym wiodą znane firmy, które nawet na najdalszych katalogowych stronach, mają sprzęt kosztujący sporo lub nie do końca łączący aspekt stosunku jakości do ceny.

Jak co miesiąc wybraliśmy 3 pozycje.

Więcej informacji - także o cenach - znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

 

Wśród nowości - MEINL Smack Stack

Cztery typy wygiętych stacków. Co ciekawe, 2 z nich są w najwyższym modelu Byzance, a dwa w najniższym HCS.

W grupie budżetowejBIG FOOT pedały

Zaskakująco tanie, podwójne stopki perkusyjne, które mogą być czasowym ratunkiem dla cienkich portfeli, a tych niestety u nas coraz więcej.

W przedziale małych wariatów – DIXON Little Roomer

Dobrze nam znane bębny. Kompaktowy zestaw na wiele okazji i dla szerokiej grupy bębniarzy. Wręczaliśmy go jakiś czas temu w konkursie, więc znamy jego możliwości doskonale.

 

Na kolejny miesiąc mamy już kilku kandydatów, zobaczymy jak do tej pory sprawdzą się w akcji. Poza tym, we wrześniu zapowiadają się znowu nowości sprzętowe!

Więcej na naszej stronie i w naszych mediach.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.