Produkty Miesiąca Luty 2022

Dodano: 03.02.2022
Autor: Staszek Piotrowski

Jak co miesiąc wybraliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem warto przybliżyć polskim perkusistom.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Firmy powoli prezentują swoje nowości, co niestety ze względu na okoliczności nie jest robione z takim rozmachem, jak to było w okresie przed pandemicznym. Na rynku mamy jednak olbrzymią ilość sprzętu, który absolutnie nie traci na jakości i można spokojnie się na nim skupić w poszukiwaniu brzmień czy komfortu.

Krótka prezentacja sprzętu jaki wyróżniamy w lutym. Więcej informacji, także o cenach, znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

Tama Rhythm Mate

Bębny z półki tzw. „entry level” czyli dla początkujących lub dla tych co chcą wrócić po latach, a nie mają żadnych gratów. Największą siłą tego zestawu jest jego kompleksowość. Wyciągając sprzęt z pudełka mamy bębny gotowe do gry, łącznie z talerzami. Do tego dochodzi jakość produktów Tama.

Istanbul Agop Xist Dry

Wspaniałe talerze, zarówno pod kątem jakości wykonania jak i wyglądu. Bardzo ciepłe i przyjemne brzmienie w specyficznym charakterze powoduje, że talerze Istanbul Agop są przeznaczone dla bębniarzy świadomych.

Djembe Kangaba

Czy wiecie, gdzie jest Mali? Państwo w Afryce Zachodniej, gdzie robione są instrumenty Kangaba, w tym także prezentowane djembe. Tu nie ma udawania i stylizowania, to prawdziwie afrykańskie instrumenty. Dlatego każdy jest inny, każdy niepowtarzalny, każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Zapraszamy do subskrybowania naszych mediów (Facebook, Instagram, YouTube, Spotify) i zapisów na newsletter Perkusisty – opłaca się!

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.