Produkty Miesiąca Luty 2022

Dodano: 03.02.2022
Autor: Staszek Piotrowski

Jak co miesiąc wybraliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem warto przybliżyć polskim perkusistom.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Firmy powoli prezentują swoje nowości, co niestety ze względu na okoliczności nie jest robione z takim rozmachem, jak to było w okresie przed pandemicznym. Na rynku mamy jednak olbrzymią ilość sprzętu, który absolutnie nie traci na jakości i można spokojnie się na nim skupić w poszukiwaniu brzmień czy komfortu.

Krótka prezentacja sprzętu jaki wyróżniamy w lutym. Więcej informacji, także o cenach, znajduje się w zakładce Produkt Miesiąca na naszej stronie.

Tama Rhythm Mate

Bębny z półki tzw. „entry level” czyli dla początkujących lub dla tych co chcą wrócić po latach, a nie mają żadnych gratów. Największą siłą tego zestawu jest jego kompleksowość. Wyciągając sprzęt z pudełka mamy bębny gotowe do gry, łącznie z talerzami. Do tego dochodzi jakość produktów Tama.

Istanbul Agop Xist Dry

Wspaniałe talerze, zarówno pod kątem jakości wykonania jak i wyglądu. Bardzo ciepłe i przyjemne brzmienie w specyficznym charakterze powoduje, że talerze Istanbul Agop są przeznaczone dla bębniarzy świadomych.

Djembe Kangaba

Czy wiecie, gdzie jest Mali? Państwo w Afryce Zachodniej, gdzie robione są instrumenty Kangaba, w tym także prezentowane djembe. Tu nie ma udawania i stylizowania, to prawdziwie afrykańskie instrumenty. Dlatego każdy jest inny, każdy niepowtarzalny, każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Zapraszamy do subskrybowania naszych mediów (Facebook, Instagram, YouTube, Spotify) i zapisów na newsletter Perkusisty – opłaca się!

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"