Matt Chamberlain oficjalnie z Vaterami

Dodano: 28.01.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Kolejny wybitny perkusista dołączył oficjalnie do grona bębniarzy Vater. Nic dziwnego, widzieliśmy go z Vaterami już kilkukrotnie.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Co bardziej spostrzegawczy mogli dojrzeć, że Matt korzysta z pałek Vater, dlatego niektórych może dziwić, że dopiero teraz doszło do oficjalnego wprowadzenia tak wybitnego muzyka do grona użytkowników Vater. Artysta używa modeli 8A i 9A, a także cały arsenał wszelkich pałek „efektowych”, które są w ogromnym katalogu Vater.

Na temat sprzętu mówi: „Uwielbiam czucie i balans Vater 8A i 9A. Mogę odnaleźć się we wszystkich sytuacjach muzycznych, od delikatnej gry akustycznej po pełny rock and roll, zachowując piękne brzmienie talerza ride na dowolnym poziomie dynamicznym.”Matt Chamberlain jest jednym z czołowych amerykańskich perkusistów studyjnych, działający na wielu płaszczyznach, jest kompozytorem, producentem, muzykiem sesyjnym. Zakres stylistyczny jest kolosalny i obejmuje niesamowite spektrum muzyczne.

Lista artystów i zespołów z którymi współpracował jest imponująca, są to m.in.: David Bowie, Soundgarden, Pearl Jam, Bob Dylan, Leonard Cohen, Peter Gabriel, Stevie Nicks, The Who, Robert Fripp, Tori Amos, Elvis Costello, Willie Nelson, Morrissey, Sean Lennon, Miranda Lambert, Sarah Bareilles, Chris Cornell, Elton John, Kanye West, A Perfect Circle, Bruce Springsteen, a także muzyka filmowa np.: Człowiek Ze Stali, Logan: Wolverine, Sing, Kraina Lodu, gdzie współpracuje z takimi kompozytorami jak: Hans Zimmer, Marco Beltrami, Jóhann Jóhannsson.
Obecnie działa wspólnie z Brandi Carlile.

Oficjalnym dystrybutorem marki Vater jest firma Music Media z Opola.

Pałki Vater można dostać w sklepach Ragtime: Wrocław, Opole, Katowice, Gliwice, Kraków

Zapraszamy na:
Oficjalną stronę: MattChamberlain.com oraz Instagram Matta

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"