Czarne, jubileuszowe stopki Tama Iron Cobra 600

Dodano: 26.02.2018

Firma Tama zaprezentowała limitowaną, jubileuszową wersję popularnej stopy Iron Cobra 600 w eleganckim, czarnym wykończeniu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Pedał do bębna basowego HP600D cieszy się uznaniem perkusistów na całym świecie, między innymi dlatego, że w jego konstrukcji wykorzystano szereg rozwiązań zaczerpniętych z flagowej serii Iron Cobra 900.

Najnowsza wersja limitowana stopek z serii 600, czarna jak noc z czerwonymi elementami - Iron Cobra 25th Anniversary Jet Black Edition - wyposażona została dodatkowo w pochodzący z serii 900 bijak Power-Strike Cobra, co ma gwarantować perfekcyjną kombinację wyglądu, brzmienia i funkcjonalności. Nie zabrakło oczywiście również systemu Duo Glide z zębatką z podwójnym napędem łańcuchowym, która pozwala na łatwą zamianę pomiędzy dwoma trybami gry.

Iron Cobra 600 w serii Iron Cobra 25th Anniversary Jet Black Edition obejmuje zarówno pojedynczy pedał (HP600DBK), jak i podwójny (HP600DTWBK).

http://www.tama.com

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"