Czarne, jubileuszowe stopki Tama Iron Cobra 600

Dodano: 26.02.2018

Firma Tama zaprezentowała limitowaną, jubileuszową wersję popularnej stopy Iron Cobra 600 w eleganckim, czarnym wykończeniu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Pedał do bębna basowego HP600D cieszy się uznaniem perkusistów na całym świecie, między innymi dlatego, że w jego konstrukcji wykorzystano szereg rozwiązań zaczerpniętych z flagowej serii Iron Cobra 900.

Najnowsza wersja limitowana stopek z serii 600, czarna jak noc z czerwonymi elementami - Iron Cobra 25th Anniversary Jet Black Edition - wyposażona została dodatkowo w pochodzący z serii 900 bijak Power-Strike Cobra, co ma gwarantować perfekcyjną kombinację wyglądu, brzmienia i funkcjonalności. Nie zabrakło oczywiście również systemu Duo Glide z zębatką z podwójnym napędem łańcuchowym, która pozwala na łatwą zamianę pomiędzy dwoma trybami gry.

Iron Cobra 600 w serii Iron Cobra 25th Anniversary Jet Black Edition obejmuje zarówno pojedynczy pedał (HP600DBK), jak i podwójny (HP600DTWBK).

http://www.tama.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.